Виховна робота кафедри Обліку, аудиту та оподаткування
Студенти спеціальності "Облік і оподаткування", починаючи з другого курсу навчання, також активно залучаються до наукової роботи. Щорічно за ініціативи кафедри проводиться студентська наукова конференція, за результатами якої кращі доповіді направляються для представлення на міжнародних науково-практичних конференціях студентів і молодих вчених.
Ректор Хмельницького національного університету Скиба М.Є. та завідувач кафедри обліку і аудиту Войнаренко М.П. вітають магістрів з обліку і аудиту (випуск 2012 р.)
Про потужну професійну та науково-практичну спрямованість та якість підготовки студентів спеціальності “Облік і оподаткування” свідчить те, що протягом останніх десяти років кафедрою було випущено біля 5 тисяч бакалаврів, 4,5 тисяч спеціалістів, понад 250 магістрів, і всі вони або продовжили навчання (бакалаври), або знайшли гідну роботу на підприємствах і установах, займають посади від простих бухгалтерів до керівників потужних підприємств і владних структур, десятки кращих отримали рекомендації щодо подальшого навчання в аспірантурі, захистили кандидатські і докторські дисертації.
На формування свідомості та кодексу внутрішньої професійної етики майбутніх фахівців впливає ефективна діяльність інституту кураторства, у якому викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування беруть активну участь. Їх активна робота постійно відзначається почесними грамотами та подяками з боку керівництва університету, а також позитивним відгуками з підприємств та організацій, де на керівних посадах працюють випускники кафедри.
В цілому, виховна робота професорсько-викладацького складу кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету спрямована на формування майбутнього громадянина нашої держави, високопрофесійного спеціаліста, ефективного керівника, якість знань якого і принципи поведінки відповідають кодексу професійної етики та який здатний своєчасно реагувати на зміни навколишнього обліково-регуляторного середовища.
Основні види професійної діяльності фахівця: обліково-аналітична; контрольно-ревізійна; аудиторська; консалтингова; організаційно-управлінська; нормативно-методична на посадах головного бухгалтера, головного касира, головного ревізора, головного економіста, начальника контрольно-ревізійного відділу, начальника планово-економічного відділу, начальника централізованої бухгалтерії; аудитора, податкового інспектора, викладача вищих навчальних закладів, інші керівні посади в різних галузях народного господарства – державних та комерційних структурах.
Фахівець може адаптуватися до наступних видів суміжної професійної діяльності: управлінсько-господарської; фінансової і кредитної; експертно-консультаційної; оподаткуванню; оцінки власності; зовнішньоекономічної; науково-методичної.
Зустріч викладачів кафедри у травні 2015 року з випускниками (1980 та 1990 років випуску)
Багато випускників кафедри зробили успішну професійну кар’єру та займають керівні посади в провідних сферах національної економіки, зокрема:
- Мельник Сергій Іванович, депутат Верховної Ради України, (випускник 1990 р.)
- Коліщак Віктор Михайлович, голова громадської організації «Рідне місто», (випускник 2002)
- Мороз Анатолій Степанович, проректор з економічних питань – головний бухгалтер, Державного університету «Львівська політехніка», (випускник 1981р.)
- Шпак Валентин Аркадійович, завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Національної академії статистики, обліку та аудиту, (випускник 1981 р.)
- Косковецька Євгенія Станіславівна, генеральний директор ВАТ "Укрелектроапарат", (випускник 1978 р.)
- Корнік Наталія Леонідівна, головний бухгалтер ХНУ, (випускник 1985р.)
- Гакало Валентин Володимирович, власник торгової марки «Насолода», (випускник 1996 р.)
- Гаврилюк Алла Миколаївна, головний бухгалтер Хмельницькобленерго, (випускник 1992 р.)
- Козлик Оксана Володимирiвна, головний бухгалтер АК Адвіс, (випускник 1994 р.)
- Жук Лариса Григорівна, заступник начальника ДПІ у м. Хмельницькому, (випускник 1995 р.)